Vogue: “Clayworks” – prekinis ženklas, kuris diktuoja madas

Ir kodėl tai svarbu Natūralioms Statybų Medžiagoms

Vogue žurnalas Didžiojoje Britanijoje deklaravo, kad Britų kompanija Clayworks Clay Plasters tai - žmonės, vietos, idėjos ir mada kurias reikia stebėti, nes netrukus jie diktuos madas.

Tai labai svarbus ir ženklus molio, kaip statybų medžiagos vystymosi etapas. Ilgą laiką molis nebuvo pripažįstamas architektų ir interjero dizainerių dėl kuklaus įvaizdžio. Pasaulio žurnalų straipsnių pripažinimas savotiškai reabilituoja, ir molis vėl atrandamas naujai. Kompanijos Clayworks sienų danga atrodo kietai, šiuolaikiškai ir itin funkcionaliai.

Kate Moss namai pavadinimu "The Lakes" suprojektuoti dizainerių komandos Yoo, kurie dekoruoti "Storm" apdailiniu molio tinku, buvo pasirinkti siekiant pabrėžti molio tinko grožį ir patikimumą.

Žurnalas. Vogue taip pat pabrėžia neribotas molio tinko panaudojimo galimybes. Londono parduotuvėje Maiyet vitrinose demonstruojami baldai dengti molio tinku. Dizaineriai pasirinko ypatingą "Cornish" molio tinką, kad pilnai atskleistų grįžimą prie natūralių medžiagų iš kurių ir gaminami eksponuojami daiktai.

Šaltinis: Clayworks

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.